kredyty
hipoteczne

Kredyty na zakup, budowę, remont, modernizację domu lub mieszkania. Pożyczki na dowolny cel oraz kredyty konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką. WIĘCEJ

Kredyty
gotówkowe

Kredyty gotówkowe na dowolny cel oraz kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń. WIECEJWIĘCEJ

Kredyty
samochodowe

Kredyty na zakup nowych lub używanych pojazdów. Refinansowanie zakupu pojazdu. WIĘCEJ

Leasing

Leasing pojazdów, maszyn i innych urządzeń. WIĘCEJ

Oferta kredytów i leasingu

Współpracujemy z najlepszymi na rynku bankami co umożliwia nam dobranie najkorzystniejszej oferty. W jednym miejscu będziesz mógł się zapoznać z ofertami różnych banków. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie uzyskania kredytu. W sposób rzetelny i profesjonalny podchodzimy do powierzonych nam zadań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach finansowych.
Wyślij zapytanie o kredyt

Dla kogo kredyt?

W ofercie posiadamy kredyty dla osób indywidualnych uzyskujących dochody z umowy o pracę, umow cywilno-prawnych, emerytury, renty, rolnictwa oraz działalności gospodarczej.

Proponujemy kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, kredyty dla firm oraz dla rolników.

Rodzaje kredytów.

Kredyty hipoteczne.

Kredyt hipoteczny - środki przekazywane są na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości.
Kredyt konsolidacyjny – rodzaj kredytu (lub pożyczki) przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlega liczna gama kredytów (m.in. gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, czy ratalne). Podstawowym atutem konsolidacji jest zamiana kilku kredytów na jeden, długoterminowy i często o niższym oprocentowaniu. Nie bez znaczenia jest również konieczność spłaty tylko jednej raty, a nie kilku w różnych bankach.
Pożyczka hipoteczna - środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości). .

Kredyty gotówkowe.

Jeżeli potrzebujesz "szybkiej" gotówki z powodu nieplanowanych wydatków, a nie posiadasz oszczędności, dobrym rozwiązaniem może okazać się kredyt gotówkowy. Zapoznaj się z naszymi atrakcyjnymi ofertami, dzięki którym można pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu RTV i AGD czy wymarzone egzotyczne wakacje.

Kredyty samochodowe.

Proponujemy kredyt samochodowy na auta nowe i używane dowolnej marki jak również na motocykle i skutery. Auto możesz kupić u dealera, w komisie oraz od osoby fizycznej (również auta zakupione za granicą).

Leasing.

W ramach leasingu jedna ze stron umowy (finansujący, leasingodawca) przekazuje drugiej stronie (korzystającemu, leasingobiorcy) prawo do korzystania z określonego dobra materialnego na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe). Przez umowę leasingu finansujący zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, nabyć rzecz od oznaczonego zbywcy na warunkach określonych w tej umowie, i oddać tę rzecz korzystającemu do używania, albo używania i pobierania pożytków przez czas oznaczony, a korzystający zobowiązuje się zapłacić finansującemu, w uzgodnionych ratach, wynagrodzenie pieniężne, równe co najmniej cenie, lub wynagrodzeniu z tytułu nabycia rzeczy przez finansującego.